• Úvod
  • Inštrukcie pre užívateľov

Inštrukcie ku mailom, diskusnému fóru a kalendáru akcií


Zmena hesla pre e-mailové schránky

Zmena hesla je vykonateľná výhradne cez rozhranie http://webmail-6a.domains.sk. Pre prácu s mailom môžete využívať buď túto alternatívu, alebo druhú na adrese http://webmail.speleostrazov.sk/.


Mailboxy

Tvar adresy je jednotný: meno.priezvisko@speleostrazov.sk. Mená sa zhodujú so zoznamom uvedeným na stránke v časti JK Strážovské vrchy - Členovia. Prihlasovanie do schránky cez web portál je možné na adrese: http://webmail.speleostrazov.sk/. Login uvádzajte v tvare plnej mailovej adresy, heslo je platné podľa dohody po prvom prihlásení je vhodné ho zmeniť. Pokiaľ Vám heslo nie je známe kontaktujte administrátora: admin@speleostrazov.sk alebo predsedu klubu, ktorý Vám heslo oznámi. Návod na spojazdnenie mailboxu v domácom prostredí cez aplikáciu MS Outlook si pozrite tu.


Kalendár akcií

Kalendár akcií je funkčný, môžete sa registrovať. Prosím zadávajte relevantné údaje, t.j. skutočné meno a priezvisko, v opačnom prípade bude Vaša registrácia odmietnutá. Akcie zatiaľ do kalendára budú môcť pridávať len členovia Výboru JK. V prípade problémov kontaktujte administrátora: admin@speleostrazov.sk.


Diskusné fórum prístupné

Diskusné fórum je funkčné, môžete vykonávať registráciu. Registrácia je overovaná registračným mailom, ktorý dostanete sa Vami zadanú mailovú adresu. Po kliknutí na aktivačný link je fórum prístupné a môžete ho využívať.